شرکت دنابهریز آلومینیوم

تولید انواع سرسیلندر خودرو

شرکت شرکت دنابهریز آلومینیوم

حوزه کسب و کار : قطعه سازی
سال تاسیس : 1395
آدرس : تاکستان سه راه شامی شاپ شهرک صنعتی تاکستان شرکت دنا بهریز آلومینیوم
تلفن : 02835270455

اشتراک گذاری شرکت دنابهریز آلومینیوم

شرکت دنا بهریز آلومینیوم با نام تجاری .DEBALCo فعالیت خود را از سال 1395 در منطقه تاکستان قزوین و با هدف تولید انواع سرسیلندر خودرو به‌روش ریخته‌گری و ماشینکاری آغاز کرد. تاسیس این شرکت، بخشی از استراتژی بلندمدت گروه فرزانگان فارس نیکو در راستای توسعه زنجیره ارزش در بخش قطعه‌سازی است. به این ترتیب دنا بهریز آلومینیوم، از توان سایر شرکت‌های تابعه گروه فرزانگان فارس نیکو برای تولید محصول نهایی (انواع سرسیلندر) بهره گرفته و همچنین با توجه به وجود پتانسیل فنی و مهندسی بالای این شرکت در زمینه ماشینکاری قطعات، بخشی از عملیات ماشینکاری نهایی قطعات تولیدی سایر شرکت‌های گروه را نیز بر عهده دارد.

این شرکت به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر در زمینه تولید قطعات ریخته‌گری سرسیلندر خودرو، در راستای نیل به الزامات قانونی و رعایـت اصول فنـی و کیفـی و همچنین حفظ استاندارد ISO 9001:2015 جایگاه خود را در بازار قطعات یدکی کشور تثبیت نموده است که این مهم با تکیه بر سرلوحه قرار دادن ارزش محوری مشتری مداری و پاسخ به نیاز و جلب اعتماد مشتریان حاصل شده است.

از محصولات این شرکت می‌توان به سرسیلندرهای XU7 (تک‌سوز و دوگانه‌سوز) و نیسان Z24 اشاره نمود. هم اکنون دنا بهریز آلومینیوم با استفاده از جدیدترین ماشین‌آلات تولیدی و توان مهندسی خود توانسته جایگاه مناسبی را در صنعت قطعه‌سازی کشور به خود اختصاص دهد. لذا محصولات تولیدی این شرکت در بازار قطعات یدکی کشور (AM) نیز حضور پررنگی دارند. دنا بهریز آلومینیوم در برنامه‌های توسعه‌ای خود، علاوه بر تنوع‌بخشی به محصولات خانواده سرسیلندر، تولیدات دیگر محصولات آلومینیومی خودرو را نیز در دستور کار دارد و به‌زودی طیف محصولات این شرکت گسترش خواهد یافت.

گالری شرکت دنابهریز آلومینیوم