شرکت گهر فرزانگان خرامه

تولید و فروش انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی

شرکت شرکت گهر فرزانگان خرامه

حوزه کسب و کار : معدن
وب سایت : www.fooladfarzanegan.com
تعداد پرسنل : 12
تعداد محصولات : 20
سال تاسیس : 1394
آدرس : شیراز، شهرک صنعتی سلطان آباد، میدان ششم, خیابان سنجش، خیابان 419
تلفن : 071-7744085

اشتراک گذاری شرکت گهر فرزانگان خرامه

باهدف ایجاد ارزش افزوده در بخش معدنی و جلوگیری از خام فروشی سنگ آهن و در راستای توسعه صنعت آهن و فولاد کشور و درنهایت باهدف توسعه استخراج از پهنه‌های معدنی کشور، شرکت گهر فرزانگان خرامه به ‌عنوان بازوی اجرایی گروه فرزانگان در بخش معدن در سال 1396 آغاز به کار کرد. ترکیب سهامداران اصلی این شرکت شامل شرکت فرزانگان فارس نیکو، شرکت صنعتی و معدنی گل گهر و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است . ماموریت اولیه آن طراحی، ساخت و بهره‌برداری از کارخانه گندله‌سازی با ظرفیت سالیانه 2.5 میلیون تن در منطقه خرامه در استان فارس است.
علاوه بر کارخانه گندله‌سازی، تكمیل عملیات اکتشافی در پهنه بهرام گور و شروع بهره‌برداری و استخراج از معادن سنگ آهن جهت تامین خوراک، اجرای طرح احداث کارخانه تولید آهن اسفنجی به ظرفیت 1.8 میلیون تن در سال و احداث یک واحد کارخانه تولید کنستانتره آهن از محل منابع سنگ آهن پهنه بهرام گور در استان فارس نیز در برنامه‌های توسعه‌ای این شرکت دیده شده است.
ساخت کارخانه گندله‌سازی به‌عنوان فاز اول از این طرح آغاز شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در سال 1402 به بهره‌برداری خواهد رسید. در کنار این، بخشی از عملیات اکتشافی در پهنه بهرام گور با ذخیره تقریبی 5.9 میلیون تن سنگ آهن نیز به پایان رسیده است.

گالری شرکت گهر فرزانگان خرامه