شرکت فولادسازان مانیان

شرکت شرکت فولادسازان مانیان

حوزه کسب و کار : قطعه سازی

اشتراک گذاری شرکت فولادسازان مانیان

شرکت فولادسازان مانیان در سال 1400 در زمینی به مساحت 6 هکتار واقع در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان در استان قزوین تأسیس شد. این شرکت اولین و تنها تولیدکننده کویل‌های بایمتال در ایران است که با بهره‌گیری از مهندسان با تجربه، تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و خطوط تولید با تکنولوژی روز دنیا اقدام به تأمین بخش عمده‌ای از نیازهای صنایع داخلی کشور از جمله خودروسازی نموده است.

گروه فرزانگان فارس نیکو به منظور تکمیل زنجیره ارزش و کاهش وابستگی به واردات مواد اولیه مصرفی شرکت‌های تابعه خود، با تأسیس شرکت فولادسازان مانیان نه‌تنها از خروج مقادیر متنابهی ارز از کشور جلوگیری کرده، بلکه با صادرات مازاد محصولات تولیدی خود، سبب ارز آوری قابل توجهی نیز خواهد شد.

محصولات اصلی شرکت فولادسازان مانیان شامل موارد زیر است:

پودر مس و آلیاژهای آن
یکی از محصولات تولیدی در شرکت فولادسازان مانیان، پودر مس و آلیاژهای آن است که به روش اتمایز آبی در گریدهای مختلف طبق استانداردهای جهانی و نیز مطابق با سفارش مشتری قابل تولید است. از مشخصه‌های بارز این محصول، کیفیت بالای آن از بابت مورفولوژی، خلوص و ماندگاری بالای آن در دوره انبارداری است. ظرفیت تولید پودر در شرکت فولادسازان مانیان، علاوه بر تأمین نیاز تولید کویل‌های بایمتال در این شرکت، امکان تولید پودر مازاد و صادرات آن را نیز فراهم کرده است.

کویل بایمتال فولاد-آلیاژهای پایه مس
کویل‌های بایمتال فولاد-آلیاژهای پایه مس از دیگر محصولات تولیدی شرکت است از کاربردهای این کویل‌ها می‌توان به صنعت یاتاقان‌ سازی اشاره کرد که شرکت یاتاقان بوش ایران به‌عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های یاتاقان در شرکت از مصرف‌کننده‌های عمده این محصول است.

گالری شرکت فولادسازان مانیان