شرکت صنایع فورج البرز

تولید قطعات فولادی با فناوری فورج گرم و قالب بسته

شرکت شرکت صنایع فورج البرز

حوزه کسب و کار : قطعه سازی
وب سایت : www.forgealborz.com
تعداد پرسنل : 150
تعداد محصولات : 10
سال تاسیس : 1376
آدرس : کیلومتر ۲۵ جاده قدیم قزوین – تهران، جنب نیروگاه شهید رجایی
تلفن : 02148000221

اشتراک گذاری شرکت صنایع فورج البرز

شرکت صنایع فورج البرز با نشان تجاری AFI در سال 1366 و با توجه به نیاز مبرم صنایع مختلف در کشور به انواع قطعات فولادی تولید شده با فناوری فورج گرم و قالب بسته، در استان قزوین آغاز به کار کرد و در طی بیش از دو دهه فعالیت خود توانسته صدها هزار تن انواع قطعات فولادی را برای صنایع مختلف کشور، از صنعت قطعه‌سازی و خودروسازی تا صنایع ریلی و از خطوط انتقال قدرت تا صنایع پتروشیمی تامین کند.

در کنار صنایع مختلفی که از محصولات تولید شده توسط شرکت صنایع فورج البرز بهره می‌برند، این شرکت با تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، ارتباط گسترده‌ای با تولیدکنندگان خودرو در کشور داشته است و طیف گسترده‌ای از قطعات را برای خطوط تولید خودروسازان از جمله ایران خودرو، سایپا و زامیاد تامین می‌کند که از آن جمله می‌توان به قطعات مختلف موتور، گیربکس و سیستم تعلیق اشاره کرد.

این شرکت با بهره‌گیری از خطوط تولید پیشرفته از جمله خطوط پرس فورج پیچی و پرس لنگ مجهز به کوره القایی و همچنین با اتکا به متخصصین باتجربه در واحدهای تحقیق و توسعه، فنی و مهندسی، کنترل و تضمین کیفیت، تولید و قالب‌سازی، امکان تولید بیش از 200 نوع قطعه برای صنایع مختلف از وزن 500 گرم تا 30 کیلوگرم مطابق با آخرین استانداردهای صنعتی را دارا است.

در حال حاضر صنایع فورج البرز با ظرفیت تولید سالانه بیش از 15 هزار تن انواع قطعات فولادی به روش فورج گرم (Hot Forging) و قالب بسته (Close Die Forging)، امکان تولید انواع قطعات با کیفیت بالا و همچنین قطعات سفارشی را دارد. علاوه بر این، پروژه بزرگ راه‌اندازی خط آهنگری سرد و نصب ماشین‌آلات آن در دست بهره‌برداری است که با اجرای آن، بخش مهمی از نیاز صنعت کشور در حوزه فورج سرد تامین خواهد شد.

گالری شرکت صنایع فورج البرز